Nastavenie cookies

Prehliadaná webová stránka, môže ukladať alebo získavať údaje z úložiska Vášho webového prehliadača. Toto úložisko je často potrebné pre základnú funkčnosť webovej stránky. Úložisko sa môže použiť na marketing, analýzu a prispôsobenie stránok, napríklad na uloženie vašich predvolieb. Ochrana osobných údajov je pre nás dôležitá, takže máte možnosť deaktivovať určité typy nastavení, ktoré nemusia byť potrebné pre základné fungovanie webovej stránky. Kategórie blokovania môžu ovplyvniť vaše skúsenosti s webom.

Základné

Tieto položky sú potrebné na povolenie základných funkcií webových stránok.

Názov Poskytovateľ Doba platnosti Účel
PHPSESSID relácia
FIS_autoLogin 30 dní
FISKosik 1 rok
FIS_ccookie 1 rok

Personalizácia

Tieto položky umožňujú webovej stránke zapamätať si vaše voľby (napríklad meno používateľa, jazyk alebo oblasť, v ktorej sa nachádzate) a poskytujú vylepšené a osobnejšie funkcie. Napríklad webová stránka vám môže poskytovať miestne správy o počasí alebo dopravné správy ukladaním údajov o vašej aktuálnej polohe.

Názov Poskytovateľ Doba platnosti Účel
vetesh_nl 1 deň

Analytika

Tieto položky pomáhajú prevádzkovateľovi webových stránok pochopiť výkonnosť jeho webových stránok, interakciu návštevníkov so stránkou a prípadné technické problémy. Tento typ úložiska zvyčajne nezhromažďuje informácie, ktoré identifikujú návštevníka.

Názov Poskytovateľ Doba platnosti Účel
_ga Google LLC 1 rok Associated with Google Universal Analytics to distinguish unique users by assigning a randomly generated number as a client identifier.
_gat Google LLC relácia Associated with Google Universal Analytics to throttle the request rate - limiting the collection of data on high traffic sites.
_gcl_aw Google LLC 90 dní Stores ad click information so that conversions can be attributed outside the landing page
_gid Google LLC relácia Associated with Google Universal Analytics to distinguish unique users by assigning a randomly generated number as a client identifier.
Doručenie

Doručenie

Nad 20€ v rámci Bratislavy zadarmo!

Zavolajte nám

Zavolajte nám

+421 908 938 510

Napíšte nám

Napíšte nám

atti@atti.sk

Dodanie

Dodanie

Dodanie do 3 dní